e-mail: bpwiola@op.pl
Tel.: +48 32 42 26 335
Kom.: +48 600 288 730
Twoje podróże małe i duże :-)

Zasady rezerwacji

 

ZASADY REZERWACJI

 

1. Formularz rezerwacji - rezerwacja:

Wyszukaj ofertę odpowiadającą twoim wymaganiom, a następnie wypełnij formularz rezerwacyjny (- złóż wstępne zamówienie on –line )

Rezerwacji można dokonać również telefonicznie , mailowo  lub w siedzibie biura

 

2. Potwierdzenie Możliwości Rezerwacji:

Konsultant skontaktuje się z Państwem w godzinach pracy biura w ciągu 2 godzin od dokonania rezerwacji ( w dniach roboczych, w godzinach pracy biura) w celu potwierdzenia możliwości rezerwacji tj. dostępności miejsc w wybranym obiekcie i terminie oraz uzgodnienia szczegółów oferty. Konultant potwierdza  również warunki oferty w tym cenę.

Rezerwacja zostanie zrealizowane pod warunkiem, że wybrany termin i hotel jest dostępny a cena nie uległa zmianie.

W przypadku niedostępności Klient jest informowany o innych możliwościach a biuro ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia.

 

Uwaga: Prośbę o rezerwację wybranej oferty można również składać również osobiście w biurze, poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail:
 bpwiola@op.pl lub biuropodrozy.wiola@vp.pl


 

3. Umowa-Zgłoszenie i Warunki Uczestnictwa:

Po uzgodnieniu powyższych informacji zostanie Państwu przesłana umowa wraz z Warunkami Uczestnictwa. Należy się zapoznać z treścią tych dokumentów i odesłać podpisana umowę faxem na numer 32 4226335 , lub e-mailem: bpwiola@op.pl lub biuropodrozy.wiola@vp.pl


 

4. Podpisanie Umowy-Zgłoszenia/ - Płatność:

Podpisana Umowa-Zgłoszenie jest  prawnym dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy pomiędzy BIUREM WIOLA, a klientem. Po podpisaniu Umowy-Zgłoszenia, odesłaniu go faxem, lub mailem do Biura i dokonaniu płatności , klient zostaje wprowadzony na listę uczestników zakupionej imprezy turystycznej. Wpłata należności oznacza akceptację uwowy i jej warunków.

 

5. Warunki Płatności*:

Warunki płatności za wybraną imprezę są określone dokładnie na Umowie-Zgłoszeniu - są one różne w zależności od wybranej imprezy i terminu, jaki pozostał do rozpoczęcia imprezy:

 

a.Jeżeli do wylotu/wyjazdu pozostało więcej niż 40 dni ( w zależności od Organizatora może to być 30 lub 21 dni), należy:

wpłacić I ratę (zaliczkę) w wysokości określonej procentowo w Warunkach Uczestnictwa Organizatora. Potwierdzenie wpłaty zaliczki należy przesłać faxem lub mailem

Rezerwacja zostaje potwierdzona z chwilą otrzymania przez biuro potwierdzenia wpłaty zaliczki bądź całości .

Wpłata pozostałej części należności w wysokości określonej na Umowie-Zgłoszeniu powinna zostać dokonana w terminie, który określony jest na potwierdzeniu rezerwacji (Umowie-Zgłoszeniu).

 

b.Jeżeli do wylotu/wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni ( w niektorych przypadkach 40 dni), należy:

wpłacić 100% kwoty określonej w Umowie. Potwierdzenie wpłaty całości kwoty należy przesłać faxem lub mailem do B.P  WIOLA . Rezerwacja zostaje potwierdzona z chwilą otrzymania przez biuro potwierdzenia wpłaty całości kwoty rezerwacji.

 

O przesłanie potwierdzenia przelewu prosimy z uwagi na długi czas transferu pieniędzy pomiędzy bankami.

 

 

BIURO PODRÓŻY WIOLA
Wioletta Tkocz
44-203 Rybni
NIP: 642 197 15 75
Konto Millennium:   28 1160 2202 0000 0001 0531 5819

 

Tutyłem przelewu nalezy wpisać wpisać nazwisko osoby, na którą spisana została Umowa-Zgłoszenie i numer rezerwacji wycieczki.
UWAGA!  W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW KLIENT WPŁACA NALEŻNOŚĆ BEZPOŚREDNIO NA KONTO ORGANIZATORA

 

7. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji:

Po otrzymaniu od Państwa podpisanej Umowy-Zgłoszenia, oraz dowodu wpłaty w terminie określonym przez biuro  Państwa rezerwacja zostaje potwierdzona.  Potwierdzenie rezerwacji przesyłane jest mailem na adres mailowy podany w formularzu on-line lub mailowo. Oryginał umowy wysyłamy na adres domowy klienta - jeżeli nie jet typowa oferta last minute


 

Opublikowane na stronach www.biuropodrozywiola.pl  informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

                                                                                                                                                                                                                                                   
Korzystanie z serwisu www.biuropodrozywiola.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu Opublikowane na stronach ww.biuropodrozywiola.pl
informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
© 2011   Wykonanie: studiotomcom.pl - Polecamy: www.nieruchomosci-rybnik.pl

 

Szybki kontakt

tel: 600-288-730

32 422 63 35

bpwiola@op.pl

 

 


 

Mamy dla Ciebie

najlepsze wakacje,

w super cenach !

 

 Rybnik,

 Mikołowska 84

 32 4226335,

 600 288 730

bpwiola@op.pl